Strona główna Impressum Polityka prywatności Statystyki serwera Harmonogram więcej informacji Admin login   Wersja 3.1.6 
de en fr nl es pt ru hu pl Harmonogram: So 26 Sep 22:00:00 CEST: Deadline: Voglwuild 2021 - Der Schmeisser Cup Sonntag
Do 30 Sep 22:00:00 CEST: Deadline: SuRT Kurzwaffe
Do 30 Sep 22:00:00 CEST: Deadline: 1st PSC Challenge 2021
Rodzaj meczuPoz.Reg.MatchMiejsce zawodówTerminStatusOstateczny terminWykorzystanie
Speed Steel
0
GER
Icon Voglwuild 2021 - Der Schmeisser Cup Samstag
82515 Wolfratshausen25.09.2021finalny25.09.2021   0%  
Speed Steel
0
GER
Icon Voglwuild 2021 - Der Schmeisser Cup Sonntag
82515 Wolfratshausen25.09.2021finalny26.09.2021   7%  
Speed Steel
0
GER
Icon Grindel Papersteel 2021
Wehbach02.10.2021finalny30.09.2021  81%  
3Gun
-
GER
Icon Deutsche Meisterschaft 3GUN 2021
Philippsburg01.-03.10.2021w oczekiwaniu15.09.2021   
Speed Steel
0
GER
Icon Herbstpoppern 2021
Philippsburg09.10.2021finalny01.10.2021 100%  
Speed Steel
0
GER
Icon Shooting for Charity
Philippsburg09.10.2021finalny01.10.2021 108%  
Speed Steel
-
GER
Icon Speed-Steel Heavy Metal Take II
Estenfeld09.-10.10.2021finalny01.10.2021  95%  
Speed Steel®
 
GER
Icon Steelway-to-heaven Helfer-Meldungen
Kaltenkirchen15.10.2021finalny12.10.2021  21%  
Speed Steel®
0
GER
Icon Steelway to heaven 21-10
Kaltenkirchen16.-17.10.2021finalny05.10.2021 108%  
Speed Steel
0
GER
Icon Get Fast 2021 - Speedsteel
Edingen30.10.2021finalny01.10.2021   1%  
Speed Steel®
1
GER
Icon SpeedSteel LM2021 LV12
Burgstädt29.-30.10.2021finalny15.10.2021  43%  
Speed Steel®
 
GER
Icon SpeedSteel LM2021 LV12 Helfer-Meldungen
Burgstädt28.-30.10.2021finalny28.10.2021  47%  
Speed Steel
0
GER
Icon SpeedSteel Weihnachts-CUP
 mit 1-2-3 Qualifier Stage
Dornstedt06.11.2021finalny25.11.2020 105%  
Steel Challenge
3
NED
Icon European-Steel-Challenge 2022
Winterswijk26.-29.05.2022finalny01.04.2022
Sa 01 Jan 2022
12:00 CET

Rodzaj meczuPoz.Reg.MatchMiejsce zawodówTerminWynikiwg. torówKategoriaRegionWyniki drużynoweCertyfikaty(collapse)
Speed Steel
0
GER
Icon Steelshot 2021-2-II: DM SPST
Philippsburg24.-26.09.2021Wyniki Kategoria   
Steel Challenge
0
GER
Icon Steelshot 2021-2-I: DM SC
Philippsburg24.-26.09.2021Wyniki Kategoria   
Speed Steel
0
GER
Icon 1.Mitteldeutscher Vielseitigkeits-Cup 3x3
Dornstedt17.-18.09.2021Wyniki     
Steel Challenge
2
GER
Icon Baltic Steel Challenge 2021
Güstrow04.09.2021Wyniki     
Steel Challenge
2
GER
Icon Baltic Steel Challenge 2021
Güstrow03.09.2021Wyniki     
Speed Steel®
0
GER
Icon Steelway Helfertestmatch
Kaltenkirchen15.08.2021      
Steel Challenge
0
GER
Icon PSC 1st. SteelChallenge 2021
Philippsburg13.-15.08.2021Wyniki     
Speed Steel
-
GER
Icon HERA Steel Nightmare 2021
Philippsburg24.-25.07.2021Wyniki Kategoria   
Steel Challenge
-
GER
Icon BBS Landesmeisterschaft Steel-Challenge 2021
Bamberg23.-25.07.2021Wyniki     
Steel Challenge
2
GER
Icon Güstrow Steel Challenge 2021
Güstrow24.07.2021Wyniki Kategoria   
Steel Challenge
2
GER
Icon Güstrow Steel Challenge 2021
Güstrow23.07.2021Wyniki Kategoria   
Speed Steel
0
GER
Icon SpeedSteel offene LM LV11
Dornstedt17.07.2021Wynikiwg. torów    
Speed Steel®
 
GER
Icon Steelway21-7 Helfer-Meldungen
Burgstädt8.-10.07.2021      
Speed Steel®
0
GER
Icon European Steelway21-7
Burgstädt09.-10.07.2021Wyniki     
Speed Steel
0
GER
Icon Dreams of Steel Match 2021
Philippsburg02.-04.07.2021  Kategoria   
Speed Steel®
0
GER
Icon Steeltrain-h4-21-1
Burgstädt19.06.2021Wyniki Kategoria   
Speed Steel
-
GER
Icon Speed-Steel Heavy Metal
Estenfeld25.10.2020Wyniki     
Steel Challenge
2
GER
Icon Schmeisser Steel Challenge 2020
Güstrow24.10.2020Wyniki Kategoria   
Steel Challenge
2
GER
Icon Schmeisser Steel Challenge 2020
Güstrow23.10.2020Wyniki Kategoria   
Speed Steel®
0
GER
Icon Speed Steel in Prenden
Prenden10.10.2020Wyniki     
Speed Steel
0
GER
Icon Steelshot 2020-2-II: DM SPST
Philippsburg24.-27.09.2020Wyniki     
Steel Challenge
0
GER
Icon Steelshot 2020-2-I: DM SC
Philippsburg24.-27.09.2020Wyniki     
3Gun-Parcour
-
GER
Icon Deutsche Meisterschaft 3Gun-Parcour 2020
Philippsburg28.-30.08.2020Wynikiwg. torów    
Speed Steel
0
GER
Icon HPPC D.A.R. Steel_Masters 2020
Philippsburg21.-23.08.2020Wyniki Kategoria   
Speed Steel
0
GER
Icon HPPC BDS Speedsteel Jackpot League 2021 Qualifier
Philippsburg21.-23.08.2020Wyniki     
Steel Challenge
-
GER
Icon BBS Landesmeisterschaft Steel-Challenge 2020
Bamberg24.07-26.07.2020Wyniki     
Steel Challenge
2
GER
Icon Güstrow Steel Challenge 2020
Güstrow25.07.2020Wyniki Kategoria   
Steel Challenge
2
GER
Icon Güstrow Steel Challenge 2020
Güstrow24.07.2020Wyniki Kategoria   
Speed Steel
-
GER
Icon HPPC HERA Steel Nightmare 2020
Philippsburg18.-19.07.2020Wyniki Kategoria   
Speed Steel
0
GER
Icon Steelshot-19-oMDM
Burgstädt28.-30.12.2019Wyniki     
Speed Steel
-
GER
Icon Speedsteel Bezirkspokalschießen Unterfranken
Estenfeld30.11.2019Wyniki     
Speed Steel
0
GER
Icon Precision Rifle SpeedSteel III  Sponsored by Haenel
Philippsburg10.11.2019Wynikiwg. torów    
Speed Steel
-
GER
Icon HERA's Steel Nightmare 2019
Philippsburg09.11.2019Wyniki     
SPEED STEEL®
0
GER
Icon SpeedSteel LM2019 LV12
Burgstädt01.-02.11.2019Wyniki Kategoria   
3Gun-Parcour
-
GER
Icon BBS Landesmeisterschaft 3Gun-Parcour 2019
Patersdorf18.-20.10.2019Wynikiwg. torów    
Speed Steel
0
GER
Icon Steelshot 2019-2-II: DM SPEED STEEL®
Philippsburg27.-29.09.2019Wyniki     
Steel Challenge
0
GER
Icon Steelshot 2019-2-I: DM Steel Challenge
Philippsburg27.-29.09.2019Wyniki     
3Gun-Parcour
-
GER
Icon Deutsche Meisterschaft 3Gun-Parcour 2019
Philippsburg20.-22.09.2019Wynikiwg. torów    
Speed Steel
0
GER
Icon Speed Steel SM02 DMStd
Philippsburg06.-08.09.2019Wynikiwg. torów    
Speed Steel
0
GER
Icon Speed Steel SM01 DMStd
Philippsburg30.08-01.09.2019Wynikiwg. torów    
Steel Challenge
0
GER
Icon Rheinland-Pfalz Steel Challenge 2019
Philippsburg27.-28.07.2019Wyniki KategoriaRegion  
Steel Challenge
-
GER
Icon BBS Landesmeisterschaft Steel-Challenge 2019
Bamberg26.07-28.07.2019Wyniki     
Speed Steel
1
GER
Icon Waldbronner's Speed Steel Match
Wolfartsweier27.07.2019Wyniki     
Steel Challenge
2
GER
Icon Güstrow Steel Challenge 2019
Güstrow27.07.2019Wyniki Kategoria   
Steel Challenge
2
GER
Icon Güstrow Steel Challenge 2019
Güstrow26.07.2019Wyniki Kategoria   
Speed Steel
0
GER
Icon Steelshot 2019-1-II (SPST)
Philippsburg14.-16.06.2019Wyniki Kategoria   
Steel Challenge
0
GER
Icon Steelshot 2019-1-I (SC)
Philippsburg14.-16.06.2019Wyniki Kategoria   
Speed Steel
0
GER
Icon Precision Rifle SpeedSteel Sponsored by Haenel
Philippsburg15.06.2019Wyniki     
Steel Challenge
 
NED
Icon European-Steel-Challenge 2019
Winterswijk31.05.-02.06.2019Wyniki   Wyniki drużynowe 
Steel Challenge
2
GER
Icon Schmeisser Steel Challenge 2019
Güstrow27.04.2019Wynikiwg. torówKategoria   
Steel Challenge
2
GER
Icon Schmeisser Steel Challenge 2019
Güstrow26.04.2019Wynikiwg. torówKategoria   
Speed Steel
2
GER
Icon Steelshot 18-2-II
German Championship Speed Steel
Philippsburg27.-30.09.2018Wyniki Kategoria   
Steel Challenge
2
GER
Icon Steelshot 18-2-I
German Championship Steel Challenge
Philippsburg27.-30.09.2018Wyniki Kategoria   
3Gun-Parcour
-
GER
Icon BBS Landesmeisterschaft 3Gun-Parcour 2018
Patersdorf29.-30.09.2018Wynikiwg. torów    
Steel Challenge
-
GER
Icon BBS Landesmeisterschaft Steel-Challenge 2018
Bamberg30.06-01.07.2018Wyniki     
Speed Steel
2
GER
Icon "Steelshot 18-1 Part II" Speed Steel
Philippsburg24.-27.05.2018Wyniki     
Steel Challenge
2
GER
Icon "Steelshot 18-1 Part I" Steel Challenge
Philippsburg24.-27.05.2018Wyniki     
Steel Challenge
 
NED
Icon European Steelchallenge 2018
Winterswijk11.-13.05.2018Wyniki   Wyniki drużynowe